Sosyal Bilimlerde SPSS Analiz Hizmetleri

SPSS Nedir?

Spss, çoğunlukla sosyal bilimlerde nicel analizlerde kullanılan bir istatistik programıdır. Anket analizi, faktör analizi, geçerlilik güvenilirlik, güç (power) analizi ve daha fazla analiz SPSS aracılığı ile yapılabilmektedir. Firmamız yaklaşık 8 yıldır sosyal bilimler ve diğer alanlarda (fen bilimleri, saha araştırmaları, veri girişi, ölçek geliştirme vb.) SPSS analiz hizmeti vermektedir. SPSS analiz fiyatları konusunda bilgi almak için yazı sonunda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

SPSS Analiz Hizmetleri

İstatistik hocası olarak spss analiz hizmeti vermekteyiz. Firmamız 2013 yılından itibaren öğrencilere, akademisyenlere ve kurumlara istatiksel analiz hizmeti vermektedir. Yer gelmişken SPSS analiz fiyatları konusunda da rekabetçi ve öğrenci dostu olduğumuzu söylememiz gerekmektedir. Kadromuzda farklı alanlarda (Amos, SPSS, AHP, Veri madenciliği vb.) uzmanlaşmış istatistik uzmanları yer almaktadır. SPSS analiz işlemine geçmeden önce verilerinizin eksiksiz bir şekilde teslim edilmiş olması gerekmektedir. Diğer bir önemli konu ise veri toplama işleminizim bitmiş olmasıdır. Analize başlamadan önce hedeflenen örneklem kitlesine ulaşılmış olması gerekmektedir. İstatiksel analize başladıktan sonra kitleye ekleme yapılması analizin tekrar edilmesi anlamına geleceği için bu basit ama önemli adımı atlamam spss analiz işleminin başarılı olabilmesine doğrudan etki etmektedir.

Örneklem kitlenize yaptığınız anketler online ortamda değilse yani hardcopy (elden, yüzyüze doldurulan anketler) olarak temin ettiyseniz öncelike veri girişi işlemi excell yada spss’e yapılmalıdır. Bu işlemi yapmak için yeterli vaktiniz yok ise, veri girişi konusunda da destek olabilmekteyiz.

Talep edeceğiniz SPSS analiz işlemleriniz o anki iş yoğunluğumuza göre değişmekle birlikte ortalama 1 hafta içerisinde teslim edilmektedir. Bize ulaşmak ve teklif almak için iletişim formumuzu doldurabilir yada 554 603 1799 nolu telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

1 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstatistik Hocam Hakkında

Copyright © 2013-2021 istatistikhocam.com